ESTETICKÉ A PLACENÉ ZÁKROKY A VYŠETŘENÍ - LYMFODRENÁŽEKOMPRESNÍ LÉČBA

Lymfodrenáže

Léčba otoků nohou a „pocitů těžkých nohou“ lymfatického nebo žilního původu.

LÉČBA MANUÁLNÍMI LYMFODRENÁŽEMI

Tato léčba využívá speciálních hmatů, které ve svém souboru představují specializovanou formu masáže, která je využívána k evakuaci nahromaděné tekutiny v podkoží a stimulaci lymfatických cest k odvádění této nahromaděné tekutiny. Rovněž ve svém důsledku vede k dlouhodobému zvýšení výkonnosti lymfatického systému. Manuální, ručně prováděné lymfatické masáže v rámci naší ordinace provádí specializovaná fyzioterapeutka, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a máme s ní vynikající zkušenosti.

Kompresní léčba onemocnění žilního a lymfatického systému

Kompresní léčba lymfatického systému je léčebná metoda založená na používání vzduchových tlakových masáží, které vyvíjejí opakovaný pohyb roztahování a smršťování, čímž posilují krevní oběh a lymfatický oběhový systém v nohou. Stupňovaným tlakem na podkoží i svalové tkáně pomáhá odstraňovat otoky a bolesti nohou a pomáhá zmírňovat následky onemocnění žilního a lymfatického systému. K těmto procedurám využíváme profesionální zařízení firmy BTL, se kterým máme dobré zkušenosti.

Kompresivní pomůcky

Nošení kompresivních pomůcek je základem konservativní léčby křečových žil / chronické žilní insuficience /. Patří sem jednak kompresivní punčochy od lýtkových až po punčocháče a dále elastická, krátkotažná obinadla.

V rámci naší ambulance Vám poskytneme vhodné kompresní punčochy "na míru" přímo na naší ambulanci dle změření Vaší velikosti a přímo u nás. Komprese dolní končetiny způsobí stažení rozšířených žil, eliminuje škodlivý vliv křečových žil a zabraňuje dalšímu zhoršování stavu.


Ordinační doba:

Pondělí
08:00
-
16:00
Úterý
08:00
-
15:00
Středa
Dle objednání
Čtvrtek
08:00
-
15:00
Pátek
08:00
-
13:00

diagangio s.r.o.

Božetěchova 2737/79
Královo Pole
612 00 Brno
tel.: 739 899 561
tel.: 604 134 974

©2018 diagangio s.r.o.    datafox.cz webdesign