LÉČEBNÉ A VYŠETŘOVACÍ METODY - KOMPRESNÍ LÉČBAKOMPRESNÍ LÉČBA

Lymfodrenáže, Lymfatické masáže (mízní drenáže)

Léčba otoků nohou a „pocitů těžkých nohou“ lymfatického nebo žilního původu.

Kompresní léčba onemocnění žilního a lymfatického systému

Kompresní léčba lymfatického systému je léčebná metoda založená na používání vzduchových tlakových masáží, které vyvíjejí opakovaný pohyb roztahování a smršťování, čímž posilují krevní oběh a lymfatický oběhový systém v nohou. Stupňovaným tlakem na svalové tkáně pomáhá odstraňovat otoky a bolesti nohou a pomáhá zmírňovat následky onemocnění žilního a lymfatického systému.

V případě potřeby se můžete na kompresní léčku objednat online přes internet na následujícím odkazu: OBJEDNÁVKA NA KOMPRESNÍ LÉČBU

Kompresní zařízení

Nově provádíme kompresivní léčbu na novém lymfodrenážením zařízení firmy BTL-6000 Lymphastim Topline umožňující kvalitnější presoterapii, s celou škálou jak léčebných tak estetických procedur, které mohou být přizpůsobeny Vašim individuálním požadavkům a potřebám.

Kompresivní pomůcky

Nošení kompresivních pomůcek je základem konservativní léčby křečových žil ( chronické žilní insuficience). Patří sem jednak kompresivní punčochy od lýtkových až po punčocháče a dále elastická obinadla.

V rámci naší ambulance Vám poskytneme vhodné
Fatal error: Call to undefined function reklama() in /www/doc/www.diagangiobrno.cz/www/article/lecebne-metody-kompresni-lecba.php on line 21